Kahuna DL on Kona ühe populaarseima ratta Kahuna luksuslikum mudel. Kahuna DL paneb inimesi mõistma, kui vinge võib maastikuratas olla. Enesekindlust tõstev disain, 29-tollised rattad, 100 mm esiamort ja sisemised kaablid on kõik mõjuvad põhjused Kahuna DL ostuks. Shimano XT 12-käiguline käiguvahetus ja hüdraulilised ketaspidurid viivad selle ratta järgmisele tasemele.


1999 
 • Kohaletoimetamine: 

Raami suurus: *
 • S
 • M
 • L
 • XL

LisateaveRaami materjal: 

Kona Race Light 6061 Aluminum Butted

Pöiad:

WTB ST i27 TCS 2.0

Esiamordi käik:

100 mm

Amort/Kahvel:

RockShox Sid SL DebonAir 100mm Tapered 110mm Spacing

Vändad:

Prowheel 12spd

Käiguvahetus: 

Shimano XT 12spd

Pidurid: 

Shimano SLX Hydraulic with RT54 180mm front/160mm rear rotor

Sadulapost:

Kona Thumb w/Offset 31.6 mm

Stem:

Kona XC/BC Riser Bar/Kona XC Stem with Kona Key Grip slip on

Esimene rehv: 

Maxxis Rekon EXO TR DUAL 29x2.25"

Tagumine rehv:

Maxxis Rekon EXO TR DUAL 29x2.25"

Sadul:

WTB Volt
...................................
......................................................................

Leia sobiva suurusega raam:


Jalgratturi pikkus

Sisesäär

Jalgratta raami suurus

152-160 cm

66-74 cm

S

157-170 cm

69-76 cm

S, M

168-178 cm

74-79 cm

M

175-183 cm

76-84 cm

M, L

180-188 cm

81-89 cm

L, XL

185-196 cm

84-91 cm

L, XL

......................................................................................................

Detailne spetsifikatsioon ja raamigeomeetria on leitavad Kona rahvusvahelisel lehel.


Kasutatud tehnoloogia:


 • Kona Race Light 6061 alumiinium - Kona Race Light 7005 ja 6061 on 7005/6061 sulamist kergemad ja rohkem jõudlusele orienteeritud. Race Light 7005/6061 on spetsiaalselt kohandatud selleks, et keeviskohtadesse ja raami olulistesse osadesse jääksid paksemad torusid, mis pakub rattale uskumatut tugevust ja vastupidavust. Jalgratta kaalu alandamiseks on raami teistes osades torude paksust vähendatud et, pakkuda täiuslikku tasakaalu kiiruse ja jäikuse vahel.

 • Sisemised kaelakausid - Kaelakausid on raami sisse pressitud ja on kergesti eemaldatavad. Sisemised kaelakausid vähendavad ka kõrgust, mis annab sõitjale rohkem võimalusi endale sobiva stemi ja lenksu asendi leidmisel.


 • Suurenev peatoru - Suurem ümbermõõt peatoru alaosas jaotab löögijõu paremini, pikendades kaelakausside eluiga ja kõrvaldades pidurdamisel tekkiva vibratsiooni, tagades samal ajal stabiilsed sõidusomadused. Kolmnurksele kujundusele omane tugevus parandab ka roolimisasendit ja tagab paremat tasakaalu, andes ratturile raskemal maastikul rohkem kontrolli. Nullkorstnaga kohandatud peatoru lisab tugevust sinna, kuhu mõjuvad antud piirkonnas suurimad jõud - alumistesse kaelakaussidesse. See suurendab laagrite vastupidavust just seal, kus seda kõige rohkem vaja on.

 • Tubeless rehvide ühilduvus - Tubeless veljed võimaldavad rehve, millel on suurem torkekindlus; võime sõita madalamal rehvirõhul, mis tagab rehvil parema haardumise maastikuradadel; väiksem veeretakistus; ja säästab kaalu võrreldes traditsiooniliste rehvisüsteemidega.

 • Eluaegne garantii - Registreerides uue Kona ratta kolme kuu jooksul peale ostu, kehtib ratta raamile eluaegne garantii. Kui Kona jalgratastele ja raamidele EI OLE registreeritud garantii kolme kuu jooksul pärast ostu, garanteerib Kona omanikule, et volitatud Kona edasimüüjalt ostetud uue Kona jalgratta raam peab olema ilma defektsete materjalide või tootmisvigadeta kuni 3 aastat. Juhul kui garantii registreeritakse kolme kuu jooksul peale Kona jalgratta ostmist, pikendatakse garantii eluaegseks. Garantiiperioodil remondib või asendab Kona jalgrattaraami, kui Kona leiab, et raam on defektne ja kehtib garantii alla. Omanik tasub kõik jalgrattaraami remondi või asendamisega seotud töö- ja saatmiskulud. Lisateabe saamiseks lugege jalgrattaga kaasasolevat Kona kasutusjuhendit.

  Garantii ei kehti Kona Carbon mudelitele.