Kust alustada, kui soovid osta jalgratast?


Peame Kona Eestis oma suurimaks tugevuseks kliendi individuaalset nõustamist. Meie eemärgiks on leida kliendile õige jalgratas, mis täidab tema vajadusi.  Helista või kirjuta meile ning arutame koos sinu vajadused läbi!


tel +372 508 3309 

info@kona.eeKust saab infot mudelite ning hindade kohta?

Kõiki Kona saadaval olevaid mudeleid ja hindasid näeb meie tootekataloogis.Kus asuvad koha peal olevad jalgrattad?

"Kohe olemas" jalgrataste valik on leitav Velomarketi ja Kona edasimüüjate e-poest. Loomulikult saab kõigi kohapeal olevate jalgratastega tutvuda Velomarketi rattapoodides Tallinnas, aadressidel Tööstuse 43 ja Tähesaju tee 31. Mudelid, mida koha peal ei ole

Ülejäänud mudelitega on võimalik tutvuda meie koduleheküljel ning Kona rahvusvahelisel leheküljel:

https://www.konaworld.com

Ülejäänud mudelid asuvad Euroopa vahelaos ning on enamasti tellitavad kogu hooaja jooksul. Samuti võib mudelite kohta infot küsida otse Kona Eestile helistades või meile kirjutades. 


Järelmaks

Kona Eesti pakub koos Velomarketiga kõigile Kona jalgratastele järelmaksuvõimalust, kas Liisi või Esto järelmaksuga. Kalkuleeri ligikaudne järelmaksu summa siin:

https://www.velomarket.ee/en/velojarelmaks/

https://www.velomarket.ee/en/liisi/

Järelmaksu lepingu saab sõlmida koha peal Velomarketi jalgrattapoes (Tööstuse 43, Tallinn) või elektrooniliselt ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID'ga.Velomarketi e-poestVelomarketi e-poest