Kust alustada, kui soovid osta jalgratast?


Peame Kona Eestis oma suurimaks tugevuseks kliendi individuaalset nõustamist. Meie eemärgiks on leida kliendile õige jalgratas, mis täidab tema vajadusi.  Helista või kirjuta meile ning arutame koos sinu vajadused läbi !


tel +372 508 3309

info@velomarket.ee Kust saab infot mudelite ning hindade kohta?

Kõiki Kona 2021. aasta mudeleid ja hindasid näeb meie tootekataloogis


Kus asuvad koha peal olevad jalgrattad?

Olemasolevad jalgrattad asuvad Velomarketi rattapoes Tallinnas, aadressile Tööstuse 43, kus kohapeal olevad rattad on ka proovimiseks välja pandud.Mudelid, mida koha peal ei ole

Kona Eestil on koha peal olemas proovimiseks 14 erinevat Kona mudelit. Oleme üritanud katta võimalikult erinevate jalgratturite vajadused, et igal inimesel oleks võimalik oma silmaga näha, mida üks Kona jalgratas endast kujutab. 

Ülejäänud mudelitega on võimalik tutvuda meie koduleheküljel ning Kona rahvusvahelisel leheküljel:

https://www.konaworld.com

Kõik ülejäänud mudelid asuvad Euroopa vahelaos ning on tellitavad. Samuti võib mudelitekohta infot küsida otse Kona Eestilt helistades või meile kirjutades. 


Järelmaks

Kona Eesti pakub koos Velomarketiga kõigile Kona jalgratastele järelmaksuvõimalust, kas Liisi või Esto järelmaksuga. Kalkuleeri ligikaudne järelmaksu summa siin:

https://www.velomarket.ee/en/velojarelmaks/

https://www.velomarket.ee/en/liisi/

Järelmaksu lepingu saab sõlmida koha peal Velomarketi jalgrattapoes (Tööstuse 43, Tallinn) või elektrooniliselt ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID’ga.