Inimesed on erinevad - see on bioloogiliselt paika pandud. Aga midagi, mis on meil kõigil ühist on see, et meile meeldivad pilkupüüdvad asjad. Mõnele inimesele selleks, et looduslikus valikus välja paista, teistele selleks et nautida meeldivaid asju ja sellega kaasnevat rahulolutunnet. Me ei mõista Kona Eestis kedagi hukka. Me jagame seda sama tunnet ja armastust, mis haarab meid kõiki kui me näeme ilusaid ja funktsionaalseid jalgrattad või saame kasvõi mõne hetke nendega koos veeta.

Kona Process DL 153 29 oma kodupoe ees Tööstuse tänaval.


Kui me esimest korda nägime Kona Process 153 DL 29 mudelit tootepiltidena Kona rahvusvahelises tootekataloogis, siis ei olnud see meie jaoks mingisugune eriline sündmus. Igal aastal tuleb turule terve rida uusi mudelid ning see on modernse jalgrattatööstuse üks traditsioone, selleks et väga kõrges tehnoloogilises arengus teistega konkurentsis püsida. Kona ei ole selle koha pealt kuidagi erinev ning on maailmas jalgratturite seas jätkuvalt üks eelistatumaid valikuid oma väga laia mudelivalikuga.


Kona Process DL 153 29 disain suhtleb ehitusarhitektuuri, selle lihtsusega ning selle taga peituva disainitööga. 


Kõik muutus meie jaoks aga siis, kui me nägime Process 153 DL 29 mudelit oma silmaga. Vaatamata sellele, et meil kõigil on oma väljakujunenud eelistused rattatüüpide ja brändide osas, ei ole olnud veel kedagi, kes oleks tunnistanud, et see ratas teda külmaks jätaks. Kona on Processi disainiga pannud paika tasakaalu kõige olulise vahel - disain, funktsionaalsus, töökindlus ja vastupidavus, kõrgtehnoloogiline protsess, lihtsus. Ja otseloomulikult värvikombinatsioon, mis ei jäta pilke pööramata - sügav kuldne ja sügav must. 


Must ja kuldne kontrast, mille sügavus muutub vastavalt sellele, kas ratas on rohkem varjus või päikesepaistes - ratas justkui elaks.  


Me peame tunnistama Kona Eestis, et igaüks kes antud rattaga kokku on puutunud, on vähemal või rohkemal määral armunud selle olemusse. Jagamine on hoolimine ning me soovime jagada seda sama ilu, mida me näeme Kona Processis ka koos Sinuga.  

Ratas ise on vaid pool lugu. Selle taga seisavad alati inimesed. Rattal Kona Grassrootsi programmis osalev Raiko Jaeski.