Kona Eesti tegevuse eesmärk - panustada jalgrattakommuuni ja jalgrattakultuuri - on sündinud samasugusest loomulikust vajadusest, nagu see juhtus 32 aastat tagasi Kanadas. Me soovime pakkuda jalgrattaid jalgratturilt jalgratturile – meie jaoks ei ole oluline näidata tohutuid müüginumbreid vaid pakkuda Eestile midagi, mis aitaks kaasa Eesti jalgrattakultuuri arendamisele. Vaatamata inimeste tavapärasele arusaamale siinsetest takistustest, on Eesti ideaalne riik jalgrattaga sõitmiseks ning väga hea platvorm tugeva jalgrattakommuuni loomiseks. Kona Eesti soovib oma tegevusega selle loomisele kaasa aidata ja pakkuda omalt poolt mitte ainult ühte maailma parimat jalgrattatoodet. Me oleme valmis inimesi nõustamama kõigega, mis on jalgrattaelustiiliga seotud. Olgu selleks tehnilised probleemid, vaimsed takistused või treenimatus. Ikka selleks, et meist igaüks saaks nautida jalgrattasõitu ja sellega kaasnevad vabadustunnet.KONA EESTI MISSIOON

Kona Eesti missiooniks on aidata kohalike inimesi, kes unistavad jalgrattasõidust või tahaksid oma olemasoleva jalgrattahobi viia järgmisele tasemele. Me aitame inimesi õige jalgratta valimisega, jalgratta kohandamisega ja muutmisega vastavalt individuaalsetele vajadustele, sobiva rutiini ja sõidukaaslaste leidmisega, võistlustel osalemiseks vajalike ettevalmistustega ning samuti meedia poolega nendele, kelle jaoks on oluline oma seiklus jäädvustada igaveseks pildile või videole.


KONA EESTI VISIOON

Kona Eesti visioon on olla väikese aga väga tugeva mägijalgrattakomuuni eestvedajaks Eestis. Kona Eesti näeb oma tuleviku t ka Baltikumis ning mujal maailmas. Meie jaoks on jalgrattasõit erinevaid inimesi ja kultuure ühendav jõud, kus kõik on oodatud ühisesse eesmärki panustama.


KUST ALUSTADA

Kõige lihtsam ja õigem viis on kirjutada meile otse oma murest. Pole vahet kas sa oled mees või naine, poiss või tüdruk, algaja või edasijõudnud. Esimene samm on panna kirja oma probleem ning sealt saame koos edasi minna probleemile lahenduse leidmisega. Rattamaailmas ei ole olemas universaalseid lahendusi, iga inimene – tema füüsiline ja vaimne võimekus, vajadused, võimalused  ja arusaamad on erinevad. Kuulates sind, saame me oma kogemusega aidata sul teha õiged valikud oma teel unistuste poole.

Kirjuta meile oma küsimused kas emailile või Kona Eesti Facebooki lehele ning uurime koos välja, millest sa alustama peaksid ja kuidas meie sind aidata saame.KUS SAAB NÄHA RATTAID

Olemasolevate Kona jalgratastega saab koha peal tutvuda Velomarketi jalgrattapoes. Otseloomulikult ei soovita Kona Eesti osta ühtegi jalgratast – brändist olenemata - ilma, et ta oleks konsulteerinud oma ala asjatundjatega. Kui sa oled otsustanud endale osta jalgratta, küsi kindlasti ennem tasuta konsultatsiooni Kona Eestilt.