Me elame ajastul kui inimene peaks olema vabam mõtlema ja avastama kui kunagi varem. Tehnoloogia areng on meile andnud tööriistad teha tööd kiiremini ja efektiivsemalt. See kõik tähendab, et meil on rohkem aega ja vabadust avastada ning kogeda maailma enda ümber sellisena nagu see on, kas pole?

Kona Unit - ühekäiguline universaalne markaratas nii linnaskulgemiseks kui maastikumatkadeks.

Vaatamata sellele, et me oleme efektiivsemad, on meil ka järjest rohkem vaimseid, sotsiaalseid ja majanduslike kohustusi. Meil on südamest hea meel, et Kona on mõelnud jalgrataste tootjana ka sellele. Inimesena vajab meist igaüks oma igapäevarutiini hetki, kus me lihtsalt kulgeme ja oleme, ilma suuri eesmärke täitmata. Me vajame oma ellu hetki, kus me lihtsalt kulgeme ja kogeme ning  alati ei pea sellega kaasnema tohutud saavutused. Elu on elamiseks, sellisena nagu ta meile antud on.


Selleks, et puhata rutiinist ja avastada maailma, ei pea minema tingimata oma elukohast kaugele. Valik pilte Tallinnast koos Kona Unit-iga.


Kuigi meile kõigile meeldivad kerged, kiired ja eksootilised jalgrattad, on neil ka omad varjuküljed - nende ülalpidamine on suur investeering ning mõnikord ei ole selleks, et avastada jalgrattaga maailma enda ümber, vaja elada üle oma võimete. Kona Unit on suurepärane näide jalgrattast oma tõelises olemuses - ei midagi keerulist ega üleliigset. Vastupidav ja funktsionaalne "Jaapani terasest" raam, võimalikult palju lisavarustuse paigaldamise võimalusi, vähe kuluosasid, mugav ja stabiilne sõidukäitumine. Ratas, mis on loodud kestma läbi aastate ka siis, kui see näeb rohkem kilomeetreid kui teised jalgrattad. Saadaval nii käikudega kui ühekäigulisena. 

Lihtuses peitub võlu...ja töökindlus - üks hammasratas ees ja taga, ei mingeid käike. Aga Kona on mõelnud ka selle, et ühel päeval võivad sinu vajadused muutuda ning käikude valmidus on koheselt olemas juba tehasest.


Kona Unit varjutab müüdi, et maailma avastamiseks peab olema ilmtingimata jõukas ning majanduslikult sõltumatu. Haara seljakott koos oma lemmikjoogi, raamatu või kaameraga ning avasta maailma siinsamas just nüüd ja kohe !

Video sellest kuidas me Kona Unit-iga oma kodupoe ümbrust avastasime ja lihtsaid puhkehetki nautisime.