Kona Process X CR on tõeline elajas, mis aitab ratturil kimada ka kõige tehnilisemal maastikul. Raam on üleni süsinikust, eesmine amort on Fox 38 Performance Grip Damper, millel on 170mm amordikäik. Tagaamort on Fox DPX2 Performance Elite Trunnion, mis on 162mm amordikäiguga. Shimano SLX käiguvahetus pakub esmaklassilist ülekannet. Rattal on all ülilaiad Maxxis EXO kaitsekihiga rehvid - Assegai ees ja Minion DHR II taga. Superhead pidurdusjõudu pakuvad Shimano Deore pidurid.


6299 
 • Kohaletoimetamine: 

Raami suurus: *
 • S
 • M
 • L
 • XL

LisateaveRaami materjal: 

Kona Carbon

Pöiad:

WTB KOM Trail i30 TCS 29” on DT Swiss 350 Hubs

Vedrustuse platvorm: 

Beamer

Amordi käik: 

170mm/162mm

Tagumine amort:

Fox DPX2 Performance Elite Trunnion

Amort/ Kahvel: 

Fox 38 Performance Grip Damper 170mm

Vändad:

Shimano SLX

Käiguvahetus: 

Shimano SLX 12spd

Pidurid: 

Shimano Deore with Shimano RT66 203mm front/rear rotor

Sadulapost: 

TranzX Dropper +RAD Internal w/ Shimano Lever 31.6mm

Stem:

Kona XC/BC 35mm Bar/ XC/BC 35 Stem with Kona Key Grip

Esimene rehv: 

Maxxis Assegai EXO+ TR 3C 29x2.5" WT
Tagumine rehv: 

Maxxis Minion DHR II EXO+ TR 3C 29x2.4" WT (27.5x2.4" WT size S)

Sadul:

WTB Volt

...................................
......................................................................

Leia sobiva suurusega raam:


Jalgratturi pikkus

Sisesäär

Jalgratta raami suurus

152-160 cm

66-74 cm

S

157-170 cm

69-76 cm

S, M

168-178 cm

74-79 cm

M

175-183 cm

76-84 cm

M, L

180-188 cm

81-89 cm

L, XL

185-196 cm

84-91 cm

L, XL

......................................................................................................

Detailne spetsifikatsioon ja raamigeomeetria on leitavad Kona rahvusvahelisel lehel.


Kasutatud tehnoloogia:


 • Kona süsinikkiud - Kergekaaluline, kuid samas vastav väga nõudlikele standarditele. Süsinikkiud on tuntud kerge kaalu ja tugevuse poolest, kuid grammide jahtimise asemel keskendub Kona pigem jõudlusele, mis saavutatakse süsinikplasti kiudude osaval paigutamisel optimaalses suunas. Kona disainerid teevad tihedat koostööd materjalide väljatöötajatega, et tagada soovitud omadused, vastupidavus ja samuti kaalunõuded, mida jalgratastelt oodatakse.

 • Sisemised kaelakausid - Kaelakausid on raami sisse pressitud ja on kergesti eemaldatavad. Sisemised kaelakausid vähendavad ka kõrgust, mis annab sõitjale rohkem võimalusi endale sobiva stemi ja lenksu asendi leidmisel.


 • Suurenev peatoru - Suurem ümbermõõt peatoru alaosas jaotab löögijõu paremini, pikendades kaelakausside eluiga ja kõrvaldades pidurdamisel tekkiva vibratsiooni, tagades samal ajal stabiilsed sõidusomadused. Kolmnurksele kujundusele omane tugevus parandab ka roolimisasendit ja tagab paremat tasakaalu, andes ratturile raskemal maastikul rohkem kontrolli. Nullkorstnaga kohandatud peatoru lisab tugevust sinna, kuhu mõjuvad antud piirkonnas suurimad jõud - alumistesse kaelakaussidesse. See suurendab laagrite vastupidavust just seal, kus seda kõige rohkem vaja on.

 • Tubeless rehvide ühilduvus - Tubeless veljed võimaldavad rehve, millel on suurem torkekindlus; võime sõita madalamal rehvirõhul, mis tagab rehvil parema haardumise maastikuradadel; väiksem veeretakistus; ja säästab kaalu võrreldes traditsiooniliste rehvisüsteemidega.

 • 12x148mm AXLE - 12x142mm, 12x148 ja 12x157 tagatelje standardid pakuvad Kona ratturile kahte peamist eelist: tagatelje 12mm läbimõõt tagab tagumise rummu ja raami jäiga liidesega, samas kui 142/148 /157mm rummu välisläbimõõt võimaldab rattarehvi kiiret ja korrektset raami paigutamist enne tagatelje sisestamist. 12x148 Boost standard annab ratastele rohkem ruumi kinnitusel ja tagab, et tagaratas on jäigem ja vastupidavam.

 • Beamer sõltumatu vedrustus - Beamer sõltumatu vedrustus on tipptasemel progressiivne tehnoloogia, mis aitab jalgrattal püsida sõites kõrgemal ja kiiremini taastuda löökidest. Beamer sõltumatu vedrustus on disainitud lihtsasti seadistatavaks ja ülimalt vastupidavaks. See on meie versioon välkkiirest vedrustusest.