Process 134 CR/DL on meie tootesarja Kaunitar ja Koletis. Selle elegantsed, kaablivabad jooned ja tipptasemel detailid tõmbavad tähelepanu kogu hooaja vältel. 134 mm tagumise amordikäiguga Process 134 CR/DL on laskumistel suurepärane keskmise amordikäiguga ratta kohta. See ratas on meie salarelv - tõusudel välkkiire ja laskumistel nagu näljane puuma jahtimas oma saaki. Vedrustuse hea tasakaal tõstab kiiretel järjestikustel käänakutel enesekindlust ja tundlikkust. Väga kerge on unustada, et sellel väikesel rattal on kõigest 134 mm amordikäik, kui see sõidab karmil maastikul kogu möllust läbi, summutades väiksemad konarused teel täielikult.


7499 
  • Kohaletoimetamine: 

Raami suurus: *
  • M
  • L

LisateaveRaami materjal: 

Kona Carbon

Pöiad:

WTB KOM Team i30 TCS on DT Swiss 350 Hubs

Vedrustuse platvorm: 

Beamer

Amordi käik: 

140mm/134mm

Tagumine amort:

RockShox Super Deluxe Ultimate Trunnion

Amort/ Kahvel: 

RockShox Pike Ultimate RC2 Charger 2 DebonAir 140mm Tapered 110mm Spacing

Vändad:

SRAM GX Carbon DUB

Käiguvahetus: 

SRAM GX AXS 12spd

Pidurid: 

SRAM G2 RSC with SRAM Centerline 200mm front/180mm rear rotors

Sadulapost: 

Rock Shox Reverb w/1x Remote Lever 31.6mm

Stem:

Kona XC/BC 35mm Bar, XC/BC 35 Stem with Kona Lock-on Key Grip

Esimene rehv: 

Maxxis Minion DHF EXO TR 3C 29x2.5" WT
Tagumine rehv: 

Maxxis Dissector EXO TR 3C 29x2.4" WT

Sadul:

WTB Volt

...................................
......................................................................

Leia sobiva suurusega raam:


Jalgratturi pikkus

Sisesäär

Jalgratta raami suurus

147-155 cm

61-69 cm

XS

152-160 cm

66-74 cm

S

157-170 cm

69-76 cm

S, M

168-178 cm

74-79 cm

M

175-183 cm

76-84 cm

M, L

180-188 cm

81-89 cm

L, XL

185-196 cm

84-91 cm

L, XL

......................................................................................................

Detailne spetsifikatsioon ja raamigeomeetria on leitavad Kona rahvusvahelisel lehel.


Kasutatud tehnoloogia:


  • Kona süsinikkiud - Kergekaaluline, kuid samas vastav väga nõudlikele standarditele. Süsinikkiud on tuntud kerge kaalu ja tugevuse poolest, kuid grammide jahtimise asemel keskendub Kona pigem jõudlusele, mis saavutatakse süsinikplasti kiudude osaval paigutamisel optimaalses suunas. Kona disainerid teevad tihedat koostööd materjalide väljatöötajatega, et tagada soovitud omadused, vastupidavus ja samuti kaalunõuded, mida jalgratastelt oodatakse.

  • Sisemised kaelakausid - Kaelakausid on raami sisse pressitud ja on kergesti eemaldatavad. Sisemised kaelakausid vähendavad ka kõrgust, mis annab sõitjale rohkem võimalusi endale sobiva stemi ja lenksu asendi leidmisel.


  • Suurenev peatoru - Suurem ümbermõõt peatoru alaosas jaotab löögijõu paremini, pikendades kaelakausside eluiga ja kõrvaldades pidurdamisel tekkiva vibratsiooni, tagades samal ajal stabiilsed sõidusomadused. Kolmnurksele kujundusele omane tugevus parandab ka roolimisasendit ja tagab paremat tasakaalu, andes ratturile raskemal maastikul rohkem kontrolli. Nullkorstnaga kohandatud peatoru lisab tugevust sinna, kuhu mõjuvad antud piirkonnas suurimad jõud - alumistesse kaelakaussidesse. See suurendab laagrite vastupidavust just seal, kus seda kõige rohkem vaja on.

  • Tubeless rehvide ühilduvus - Tubeless veljed võimaldavad rehve, millel on suurem torkekindlus; võime sõita madalamal rehvirõhul, mis tagab rehvil parema haardumise maastikuradadel; väiksem veeretakistus; ja säästab kaalu võrreldes traditsiooniliste rehvisüsteemidega.

  • 12x148mm AXLE - 12x142mm, 12x148 ja 12x157 tagatelje standardid pakuvad Kona ratturile kahte peamist eelist: tagatelje 12mm läbimõõt tagab tagumise rummu ja raami jäiga liidesega, samas kui 142/148 /157mm rummu välisläbimõõt võimaldab rattarehvi kiiret ja korrektset raami paigutamist enne tagatelje sisestamist. 12x148 Boost standard annab ratastele rohkem ruumi kinnitusel ja tagab, et tagaratas on jäigem ja vastupidavam.

  • Beamer sõltumatu vedrustus - Beamer sõltumatu vedrustus on tipptasemel progressiivne tehnoloogia, mis aitab jalgrattal püsida sõites kõrgemal ja kiiremini taastuda löökidest. Beamer sõltumatu vedrustus on disainitud lihtsasti seadistatavaks ja ülimalt vastupidavaks. See on meie versioon välkkiirest vedrustusest.